panelarrow

Auto Arek opinie klientów

Auto Arek opinie klientów

auto arek opinie audi a4

Poznaj kilka opinii o firmie Auto Arek Łapino

Opinia Pana Michała

Na firmę Auto Arek trafiłem zupełnie przypadkiem, gdy przeglądałem Otomoto.pl. Zainteresował mnie stosunek jakości samochodu do ceny, więc długo się nie zastanawiałem i pojechałem obejrzeć upatrzony model Audi. Pojechałem pociągiem, a wróciłem na czterech kółkach. Auto sprawuje się bez zarzutu, jest w doskonałym stanie, a wszystkie formalności trwały naprawdę krótko. Każdemu, kto poszukuje dla siebie dobrego samochodu importowanego z Niemiec, polecam Auto Arek. Są najlepsi.

→ Michał, 36 lat, Szczecin

Opinia Pana Jakuba

Konkurencyjne ceny i dobre opinie przyciągnęły mnie do Auto-Arek. Choć początkowo obawiałem się, że to kolejna firma, która robi różne przekręty w sprowadzanych autach, byłem miło i pozytywnie zaskoczony. Profesjonalna obsługa, wszystkie samochody w doskonałym stanie technicznym, stuprocentowo bezwypadkowe. Dodatkowo pracownicy firmy załatwili za mnie wszystkie formalności celne. Z czystym sumieniem mogę polecić Auto-Arek osobom, którym zależy na dobrej jakości zachodnich autach i dobrych cenach.

→ Jakub, 33, Wrocław.

Opinia Pani Kasi

Gdy zrobiłam prawo jazdy, pierwszego samochodu dla siebie szukałam z drugiej ręki. Kupno nowego nie jest dobrym pomysłem, gdy ma się dokument dopiero od kilku tygodni. Nie chciałam kupować od prywatnych sprzedawców, dlatego w sieci zainteresowała mnie oferta firmy oraz opinie. Była to firma Auto Arek Łapino. To właśnie u nich kupiłam moje pierwsze autko – używanego, ale w pełni sprawnego Volkswagena Golfa. Jeżdżę nim do dziś i – póki co – nie miałam z nim żadnych problemów, które wymagałyby drogich napraw. Dobrze, że są jeszcze firmy, które mają właściwe podejście do klienta i nie wciskają mu złomu. Gorąco polecam Auto-Arek.

→ Kasia, 27 lat, Sopot.

Opinia Pana Marka

Auto Arek z Łapina polecił mi znajomy, który był zadowolony z zakupu samochodu. Choć początkowo byłem sceptycznie nastawiony, postanowiłem sprawdzić opinie Auto-Arek, bo różni importerzy zachodnich aut zdarzają się na rynku. Auto-Arek zaskoczył mnie zarówno jakością obsługi, jak i ceną. Kupiłem w pełni sprawne, bardzo zadbane i efektowne auto. Pracownicy załatwili za mnie sprawy celne i skarbowe w ciągu jednego dnia. Polecam.

→ Marek, 39 lat, Elbląg.